HAKKIMIZDA

Suyap Plastik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 1988 yılında;Ankara Ostim Sanayi sitesinde 80 m²’lik atölyede Türkiye’de ilk adaptör üretimini başlatarak ticari hayatına başlamıştır.

İşletmemizin müşteri talepleri doğrultusunda artan üretim kapasitesi ve teknolojik gelişmeler daha büyük bir yapılanma gereksinimini doğurmuştur.Bu sebeple;1994 yılında İstanbul Yolu 30.km de 20000 m²arazi üzerine 5000 m²’lik fabrikanın temelleri atılıp 1997 yılında polietilen boru ekleme adaptörleri yeterli teknolojik donanım ve teçhizat ile üretime geçirilmiştir.

Kalıphanelerimizde uzman teknik kadro tarafından dizayn edilen kalıplar hazırlanmakta olup son aşamada,üretilen mamüller fabrikamız dahilindeki kimya laboratuarında gerekli analizlere tabi tutulup kullanılmak üzere pazara sunulmaktadır.

 

Suyap markasıyla üretilen kaplinler yurt içi talebi tümüyle karşılamakta olup; pek çok ülkeye gerçekleştirilen ihracatla da dünya pazarında yerini bulmuştur. İşletmemiz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve TSEK Kalite Belgelerini alarak ‘’kurumsallaşma’’ hedefine ulaşmıştır.

Yapı sektöründe Türkiye’de ilk olmanın verdiği gururla 20 yıllık tecrübesini profesyonellikle birleştiren Suyap yarınları yeni projeleriyle disiplinli ve ilkeli çalışmalarıyla sürekli olarak vizyonunu genişletmeye hep devam edecektir.